Přirozená lidská Bezzákonnost

Z Bible víme, že lidské srdce je pořád stejné

Většina lidí si chybně myslí, že lidé byli dříve více „morální“ než dnes. Ve skutečnosti je ale současné lidské chování přirozené nastavení lidského zrádného srdce. Lidé byli přirozeně bezzákonní VŽDY, už za časů Noeho, ale v minulých dobách úplné eskalaci lidské Bezzákonnosti bránil fakt, že jelikož pomocníky lidských vlád byli lidé, musely vlády (První Šelma) částečně dodržovat Boží Zákon a podporovat rodinu, aby udržely vitalitu a konkurenceschopnost svých národů. To dnes se vznikem Mluvícího Obrazu Šelmy zcela sezbytečnělo.

Je chyba uvažovat způsobem, že lidé se v minulosti chovali z přesvědčení nějak víc zákonně, než dnes. Lidé jsou pořád stejní a Bible nás o tom jasně ujišťuje. Co se ovšem změnilo, je fakt, že dnešní Anateická hierokracie (Druhá Šelma) již po vzniku Mluvícího Obrazu nemusí ctít rodinu pro své Prostředníky. Stejně tak lidské ženy byly vždy přirozeně Bezzákonné (historicky prvním příkladem lidské Bezzákonnosti je už Eva v Ráji), ale v minulosti byla přirozená ženská a dívčí Bezzákonnost omezena nutnosti vychovávat ženy a dívky do rolí Zákonných manželek a matek. To však již se vznikem Mluvícího Obrazu není potřeba.

Naprostá většina lidí i vlád v minulosti dodržovala Zákonnost z pouhé nutnosti

Malý příklad: Různé nekřesťanské národy (například kmeny v Africe, v Indii) nectily Boha Otce ani Ježíše Krista, ale uctívaly démonská a nephilimská božstva. Přesto tyto démony a nephilimy ovládané národy ctily Rodinu a podporovaly vitalitu svých národů, ale ne proto, že by chtěly potěšit Boha Otce (kterého stejně nectily), ale proto že prostě MUSELY, neboť ještě nebyl vytvořen Mluvící Obraz Šelmy a bylo tedy nutné podporovat lidské Prostředníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *