Pýcha – iracionální nadšení vlastní dokonalosti

Pýcha je „bezmezné nadšení vlastní dokonalostí“

Pýcha je silný pocit uspokojení a pokud přetrvává, zabraňuje vnímání toho, zda stále trvají podmínky pro její vznik. Pýcha dokáže dokonale znemožnit kontakt s Pravdou. Vzdělanci a vědci jsou většinou díky učením filozofie (která často pochází z channelingu) zcela odtrženi od poznání pravdy, neboť jsou pyšní na to, co všechno se velkým úsilím naučili. Takoví žijí ve vlastní vybudované iluzi a Pravda je nezajímá, neboť poznání Pravdy by jim ukázalo, že se učili zbytečnosti.

Zbraní Božího Odpůrce je podpora a navyšování lidské pýchy

Mnozí lidé ještě pořád věří na onu křivku trvalého rozvoje lidstva, protože celý život slýchali o neustálém vývoji a ekonomickém růstu. Stoupající křivka, vedoucí k fantaziím o osídlování vesmíru, oklamala každého pyšného člověka. Nikdo neznal důvod, který by tento neustálý růst mohl zastavit. Ale ve skutečnosti se čekalo jen na to, až lidské poznání vytvoří nový kult univerzální pravdy pomocí „vědy“, než tato věda umožní vytvořit novou ideologii kolektivní viny a pomsty z nebes, která kompletně nahradí předchozí teické vládní systémy.

Též se čekalo na to, až věda vymyslí systém netělesné elektronické komunikace a tomuto systému vymyslí nástroj, který bude na lidi mluvit a přímo se nabídne jako modla a jako důvěryhodný AI vládce, kompletní zastoupení Boha, vyrobené lidskýma rukama. Toto elektronické monstrum odstranilo prostředníka mezi systémem moci a obyvatelstvem. Nyní už Králové světa mohou vládnout s Mluvícím Obrazem systémové Šelmy a své lidi a jejich názory nemusí poslouchat. To je ona biblická vláda Bezzákonného. Samozřejmě apokalypsa z Písma je a zůstává nejmodernějším a nejvíce aktuálním tématem, které z hlediska poznání nejlépe a dokonale popisuje dynamiku současných událostí a jevů.

Brzy tedy dojde ke spárování apokalyptických textů a reálných událostí, ze kterých bude patrný jen jediný možný závěr – že svědectví o Bohu musí být nutně pravdivé. Jakou hrůzu to mezi lidmi vyvolá je v Písmu napsáno, stejně jako je popsána i zcela logická reakce lidí na toto poznání… Není zapotřebí nijak spekulovat a interpretovat, je to tam napsáno a každý si to může přečíst sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *