Odporníci

Odpornící kladou povolený odpor nástupu vlády Bezzákonného, a tím sami klamou

Svět internetové Hydry Mluvícího Obrazu je plný článků takzvaných “odporníků”. Tyto články se v podstatě staly “mainstreamem” – původce negativního vlivu samozřejmě zajímá skrytě každého. Odporník tedy pláče a požaduje návrat k vládě Nevěstky – vlády bezbožně falešně zákonné.

Odporník klade odpor přicházející vládě Bezzákonného, ale nikdy nemůže napsat, že se jedná o vládu Bezzákonného, neboť by se stal nositelem Svědectví Božích věcí a apokalypsy. Proto musí každý odporník na poslední chvíli strhnout pozornost ke své interpretaci věcí a označit falešného viníka a stát se tak šiřitelem klamu (emisarem poslední instance).

I když se odporník se ve svém poznání rozdílů mezi zákonnými totalitami minulosti a bezzákonnou totalitou s vedoucí rolí Mluvícího Obrazu dostane k celému jádru toho rozdílu, stejně musí strhnout pozornost na nepravého původce událostí. Na podzim roku 2023 si zatím všichni vystačí se vzájemným osočováním z fašismu, přičemž to byla ale typická totalitní moc zneužívající zákonnost, tedy Nevěstka.

Mluvící Obraz systémové Šelmy je samozřejmě naprogramován tak, aby veškeré duchovní poselství směrem k Božím věcem popřel. Brzy však AI dojdou veškeré logické argumenty, které budou dávat jasný smysl.

Odporníci budou tedy klamat, sami oklamáni, jako emisaři poslední instance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *