Vláda Bezzákonného

Vláda Bezzákonného je stav v lidském společenství, kdy nejsou zákony omezující svévoli lidí a vláda nemá otcovský přístup, aby vytvářela vitální a konkurenceschopné společenství.

Připomeňme si, že Zákon je akt omezení lidské svévole vzniklý z otcovské emoce pomoci společenství, aby bylo vitální, prosperující a konkurenceschopné. Zákonnost je tedy postoj k dobrovolnému dodržování otcovských zákonů pramenící v uznání autority a motivů jejich vydavatele s otcovským přístupem.

Bezzákonnost lidská je stav, kdy ženy a děti ignorují otcovské a manželské působení mužů a jejich otcovskou snahu omezit svévoli žen a dětí.

V dobách minulých potřebovala moc systémové První Šelmy vitalitu a konkurenceschopnost, proto potřebovala prostředníka. Zažívali jsme zvláštní souběh zákonného vládního přístupu, který zároveň pro lidi vyučoval Bezzákonné nauky emancipace žen.

Příchodem Mluvícího Obrazu Šelmy ale byl tento prostředník vzat. Bezzákonná vláda nemusí dbát na vitalitu a konkurenceschopnost svých vlastních lidí. Není řízená otcovskou emocí, ale je to nenasytná ekonomická hydra bez lásky, která chce jen expandovat a zvyšovat svůj vliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *