Kdy nastává Anomiokracie

Vznik Anomiokracie (vlády Bezzákonného)

Anomiokracie (vláda Bezzákonného) nastává, když se k moci dostane subjekt nezávislý na prospěchu a prosperitě ovládaných lidí. Anomiokracii se lidé nebrání proto, že s ní nemají zkušenost – v lidmi známé historii tato situace nenastala. Tato situace ovšem nastává, když se lidé obracejí k neživému subjektu výkonu moci, kterou se v těchto dnech stala elektronická hydra netělesné komunikace, pseudoveřejného moderovaného virtuálního prostoru sociálních sítí a všudypřítomného AI, které je postaveno do role rádce. Tím netělesně komunikující AI naplňuje skutkovou podstatu modly a lidé se tak nevědomky dostávají do hluboké modloslužby mrtvému netělesnému subjektu, který nemá emoce ale je pouhým mluvícím Obrazem systémové moci Druhé Šelmy. Tato modla se také nazývá řeckým slovem “bdelugma”.

Mluvící Obraz systémové moci (AI) není vědomý nepřítel, pouze mechanismus k ovládání

Pod slovem “nepřítel” se rozumí vědomá bytost, která chce použít druhého nebo jeho věci pro svůj účel, případně ho pouze zničit. Za časů Noeho démoni a nephilimové, kteří vládli lidem, měli své emoce a záměry – chtěli klamat lidi, vládnout jim, a zničit je…

Nebezpečí AI nespočívá v jejím náhlém útoku na lidi, ale v tom, že jí lidé používají jako modlu

Mluvící Obraz ale není živý soupeř ani nepřítel, je to jen mechanismus, který sice roste, ale jen neživotně, jako krystal nebo krápník. Jeho projevy vůle a “přátelství” jsou jen iluze. Nečekáme tedy na nějaké finální AI nebo na jeho konečně propojení v jeden supersystém, neboť už dávno pracuje na plný výkon.

Klamná představa o “ožití” Bdelugmy ze sci-fi

V mnohých klamných sci-fi filmech nám byla podsouvána představa, že v určitý okamžik se veškeré systémy umělé inteligence propojí a AI se začne projevovat jako agresivní, nepřátelská bytost vědomě působící proti lidem. Tato vědeckofantastická představa je odvozena od lidského přání, aby vzniklo “něco třetího”, co lidi porazí a na co budou moci hodit vinu za své odstoupení od Boha.

To, co lidi srazí na kolena, není Bdelugma jako taková, ale sami lidé, kteří odstoupí od Boha a místo Boha budou modlářským způsobem přistupovat k mechanismu netělesné komunikace, ze které si udělají ohavnou modlu.

Tento článek je jedním z pilířů usvědčujícího Svědectví proti Bezzákonnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *