Deepfake, deepfakes

Deepfake, neboli “hluboký podvod”, je falešné video vytvořené počítačem, mobilem přes umělou inteligenci

Deepfake může být výsledkem nesmírně složitých počítačových simulací, ale také ho může vytvořit jeden člověk či několik málo herců s mobilem v ruce. Účelem je oklamat lidi a donutit je si něco myslet. V druhé dekádě 21. století se veškerá komunikace vlád s lidmi přesune do Mluvícího Obrazu Šelmy (na internet do falešného veřejného prostoru) a prakticky veškerá komunikace s lidmi bude deepfake. Lidé budou přemýšlet a hledat motivy a viníky této celosvětové aktivity, ale nebudou je nacházet. Budou totiž hledat lidské motivy a viníky. Nebudou věřit, že důvody veškerého klamu jsou náboženské a že se jedná o Boží Mocné dílo Klamu, jehož vykonavatelem je Šelma a její Mluvící Obraz.

Příchod falešných videí nezasáhne jen politickou scénu, opanuje především duchovní scénu. Jak praví biblické proroctví, budeme slýchat o válkách (které nebudou reálné) a budeme vidět různé zázraky, dokonce uvidíme naprosto věrohodná videa s příchodem Ježíše na Zemi a přímo tisíce a tisíce dalších fiktivních “informací”.

Lidské tělo nedokáže čelit době, kdy není možné důvěřovat očím!

Každý den člověk svůj život svěří tomu, že věří vlastním očím. Člověk věří že nejde vlak, a vkročí do kolejiště když vidí prázdné koleje.  Až falešné obrazy na internetu naplní lidskou mysl, nikdo už nebude vědět čemu věřit a Mluvící Obraz Šelmy dostane ústa a převezme veškerou moc nad lidmi.

Lidé nebudou mít žádnou moc nad světovým děním, budou jen zmateně pobíhat a snažit se bojovat proti neznámým silám, ale marně. Tito lidé sice budou protestovat proti moci Druhé Šelmy, ale stejně budou muset prosit Šelmu, aby jim dala jídlo a proud. Až lidé začnou sami díky deepfake vytvářet vlastní realitu, budou na to potřebovat, aby je někdo nakrmil a zapnul jim proud. Zavedením AI a generováním deepfake se informační program naplní zprávami, které budou vyrábět sami lidé, a tím pádem činnost nezávislých novinářů zcela ztratí smysl. Zůstane jen jedna vládnoucí skupina lidí, která bude schopná zneužít pomatení většiny tím, že většina se jim bude muset podřídit a za to dostanou základní životní potřeby. Tím tedy bude upevněná moc vlády Bezzákonného.

Lidé, kteří budou chtít z tohoto Babylonu vystoupit, aby nedostali jeho ran, budou muset přemýšlet nad tím, jak se sami uživit nezávisle na vládě Bezzákonného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *