Současné ženské vnímání mužovo lásky

Současné ženské vnímání mužovo lásky

Ženy a dívky jsou dnes díky používání netělesné elektronické komunikace nastaveny tak, že zájem o ně je nekonečný a obecně u všech mužů. Konkrétní sdělení jednoho muže, že jí miluje, je tedy pro dnešní ženu bezpředmětné a vlastně je to pro ní jen důvod ho začít pokoušet (shit testovat), zkoumat co to znamená, příležitost jak moc ho dokáže ovládat. Žena v tomto vůbec nepoužívá svou lásku k muži.

Díky zdánlivému tlaku obrovského zájmu ze strany mužů (znázorněném mnoha stovkami zpráv za den), který je ale jen fiktivní statistický jev daný neodpovídáním ženy, není dnes vůbec relevantní ženy vyučovat o Zákonnosti a Bezzákonnosti, když si dnes žena může na internetových seznamkách ověřit, že muži jí jakoby tak moc chtějí, i když pro ně ještě nic neudělala, že nejvyšší odměnou pro každého z nich je, aby jí vše nabídl a sloužil.

Dnešní žena je vyučena Druhou Šelmou, že muže na nic nepotřebuje. Tím pádem jí nedává smysl, že by měla pro muže něco dělat nebo se o něj starat a například ho těšit v čase úzkosti. Dnešní žena rovněž pro projití současným vzdělávacím a pracovním systémem začne budovat svůj vztah s Druhou Šelmou přes kariéru, místo aby svou prací a svými znalostmi pomáhala muži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *