Znamení šelmy

„A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“ Zjevení 13,16–18

Lidem se líbí představa Znamení Šelmy jako něčeho, co můžou vychytrale odmítnout, přelstít Boha a nárokovat si pohodlí Nebe.

Znamení Šelmy je zatvrzení srdce Bohem poté, co člověk přijme do srdce učení Bezzákonnosti a úplně odvrhne smysl lásky agapé ve všech jejích projevech. Současně s tím takový člověk přijímá myšlenku, že lidstvo si zaslouží být zničeno a sdílí tak názor Satana.

Miliony falešných učitelů se snaží o chybnou interpretaci toho, co je “znamení šelmy”

Obzvláště populární jsou interpretace, že nějaký zlí muži nevědomky nebo dokonce násilím nějaké takové znamení přidělí, píchnou pod kůži jako implantát nebo jiné podobné myšlenky. Lidem se líbí, že by jako měli výmluvu, že to nechtěli přijmout, ale nemohli se ubránit přesile a tlaku lidí.

Znamení Šelmy přijímá člověk zcela individuálně do svého soukromého vztahu s Bohem a jelikož je bezbožný, tak o přijetí takového znamení neví. Nic nepocítí, neboť lásku agapé už zavrhnul a tím toto znamení přijal dobrovolně!

Tisíce falešných učitelů a emisarů poslední instance se budou snažit všechny nerozhodnuté utvrzovat v jejich falešných učeních. Církevní Organizace strhnou pozornost k nejzákladnějšímu mléčnému pokrmu základních učení a nebo se uchýlí k bájím anateické hierokracie.

Zaručené metody odporu vůči přijetí Znamení Šelmy

Velmi populární jsou různé metody, zaříkání nebo rituály, které mají lidi údajně ochránit před přijetím Znamení Šelmy. Populární jsou proto, že jsou pasivní a proto že se v nich vůbec neprobírá Boží Láska, ani totální devastace zrcadlení lásky agapé v lidských životech.

Tyto nauky mají podobu komunitně podávané konspirační teorie, že nějaký konkrétní úkon nebo věc je “znamení šelmy” a že je možné se jí vyvarovat a pak u Boha nárokovat pohodlí Nebe. Lidé se pak chlubí svou kvalitou jeden před druhým a .

Toto je samozřejmě čistě feminní podání lásky a tudíž Bezzákonnost. Všechny tyto “zaručené metody odporu proti přijetí Znamení Šelmy” většinou provádí lidé, kteří už Bezzákonnost přijali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *