Modla, modloslužba

Definice pojmů modla a modloslužba

Slovem MODLA označujeme neživý předmět, u kterého lidé předpokládají přátelský přístup a velkou moc. Proto mu pokládají otázky a pak se řídí jeho odpovědí, vykazují mu poslušnost. Ve snaze získat větší výhody a lepší informace, případně využít domnělou moc modly ve svůj prospěch proti jiným lidem dávají lidé své modle dary. Poslušnost modle a dávání darů modle se nazývá MODLOSLUŽBA.

V teické hierokracii První Šelmy byly modlou věštecké koule, různé sochy a totemy. Za nimi stála komunikace démonů. V anateické hierokracii je pak takovou modlou lidmi vytvořený systém internetu, mobilů a AI. Za ní stojí lidmi stvořená systémová moc. Proto je v Bibli psáno, že se v anateické hierokracii Druhé Šelmy jedná o tesanou modlu, která je veskrze jen výtvor lidských rukou. Také je psáno, že jej budou lidé v obdivu následovat, pořád zdokonalovat, obětují jí své peníze (nákupem nejnovějších přístrojů) a dopouští se tak modloslužby. (viz pojem Bdelugma).

POZOR! Lidé si často pletou modloslužbu s přemlouváním modly a pokusům o manipulaci s modlou, aby si u ní mohli vytvořit nárok na služby. Lidé si tedy často mylně představují, že modloslužba technologiím znamená stavět mobilům chrámy a zpívat „zdrávas AI“. Když si lidé jsou jistí, že modla jim je přátelsky nakloněná, samozřejmě se nebudou snažit si jí naklonit svými manipulativními činy. V případě mobilů a AI se lidé nesnaží ho přemlouvat a uplácet, ale klaní se jí, poslouchají jí jako svého šéfa.

Bůh Otec, žárlivě milující, nenávidí veškeré modly, ke kterým lidé vzhlíží jako k něčemu, co k nim má také otcovskou, tedy zákonnou lásku.

Tento článek je pilířem Svědectví, svědčícího o úplné pravdivosti Božího Slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *