Druhý příchod Ježíše Krista na Zemi

V okamžiku příchodu skutečného Ježíše bude dokonáno celé dílo na Staré Zemi a nebude možné cokoliv změnit.

Neboť jako blesk ozáří oblohu od východu až na západ, takový bude příchod Syna člověka. (Mt 24,27)

Pokud se vám tedy bude zdát, že Ježíš už přišel, ale vy ještě půjdete do práce, řeknete si, že se podíváte na TV, budete přemýšlet, zdali tomuto Zjevení budete věřit, TAK TO NENÍ TEN PRAVÝ,  je to Satanovo dílo klamu, zacyklení AI.

Pokud ještě budete mít možnost něco udělat, budete klamáni falešným Kristem, to je satanova Otřesná Ohavnost, která se postaví tam, kde by stát neměla.

Znakem pravého druhého příchodu Ježíše Krista je tedy to, že v jeho okamžiku už nebude možné cokoliv dalšího změnit a vykonat. Bude konec Věku!

Naproti tomu se staví lživá NAUKA o Budoucí Tisícileté Říši, která Satanovi mocně napomáhá v jeho díle klamu. Kdo tuto nauku šíří, ten napomáhá dílu klamu, sám oklamán. Rovněž jsme v Písmu varováni, abychom nevěřili zprávám, že Ježíš už přišel na Zemi a že je někde v lese nebo na poušti a vyučuje tam, protože se bude jednat o zacyklení zpráv vygenerovaných AI. Po příchodu Krista se nebude konat žádné přechodné tisícileté království, tato Země pomine a Bůh stvoří Novou Zemi, kterou dostanou za dědictví milovníci Boha a odpůrci Bezzákonnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *