Děti povstanou proti rodičům a zabijí je

Chcete skutečně pyšně a bezcitně postavit ty maličké děti před tak složité elektronické abstraktní systémy, které nechápou ani dospělí? Chcete ty malé holčičky a chlapečky nutit aby pochopili fungování systémů, které v sobě kumulují poznání tisíců odborníků? Zřejmě jste ztratili ve své pýše i poslední zbytky zdravého rozumu a lásky. Kdo má uši ke slyšení, jistě ví, co musí udělat.

Děti jsou nuceny používat technologie, kterým nikdy nebudou rozumět

Lidé jsou kompletně oklamáni sci-fi filmy v tom, že si představují svět který nemůže existovat. Nemůže existovat svět, ve kterém většina lidí musí používat v životě věci kterým nerozumí a nemůže rozumět a zároveň nejsou zcela zotročeni. Tak lidé nefungují a takovou možnost vždy k zotročení  většiny použijí. Přesto mají dospělí i děti v mysli falešné obrazy jakési „pokročilé budoucnosti“, ve které lidem ke štěstí slouží věci, jejichž funkci nemohou pochopit. Tato falešná představa je určena jako pyšný klam pro ty, co míří do záhuby.

Principy nejdrsnějších teokracií ožívají s plnou silou, vrací se všechny jevy spojené se starověkou a středověkou teokracií

Nejdrsnějším způsobem zasáhne tento klam děti. Dospělí, povětšinou lačnící po penězích za nejrůznější podporu vyučování nauk Druhé Šelmy, postaví děti chladnokrevně a bezcitně před vražedné ponižující požadavky pyšně nazvané jako „technologická gramotnost“:

  • Dětem budou představeny koncepty kolektivních vin za trest z nebes v podobě jakési „pomsty počasí“, jejichž vysvětlení nemohou nikdy pochopit ani nikterak posoudit jejich pravdivost. Děti budou donuceny jen se hluboce poklonit a přijmout tuto vinu i trest.
  • Dětem budou představeny technologie sítí a umělé inteligence, které v sobě absorbují učení tisíců lidí a žádné dítě je nemůže nidky pochopit. Děti budou donuceny se tomuto mluvícímu Obrazu hluboce poklonit a přijmout ho za svého jediného otce, i když nikdy nebudou mít žádnou reálnou šanci pochopit jeho technickou podstatu. (Tímto se do lidské společnosti znovu dostávají duchovní abstraktory, neboť komunikace s AI je principem stejná jako Spiritismus a Channeling)
  • Dětem bude vnucena představa, že všechno je neviditelně propojené a všechno se dá nějak tajně zjistit. Tím je jim nevybíravou silou zdůrazněno, že z moci této anateické hierokracie se NIKDY nemohou vymanit a musí se rovnou poklonit a vzdát.

Opravdu chcete vidět ty zástupy nevinných maličkých, co jsou nemilosrdně vydány tomuto zesměšnění a ponížení? Jak jsou vydány ve jménu lidské pýchy zcela bezcitně do ohavné moci toho díla lidských rukou? Jak budou s bezelstnou nevinností postaveny před nekonečně složité lidské výmysly a budou s nimi nucené bojovat a prohrát?

Přitom ale ten mluvící Obraz moci bude trvale veškerou vinu za utrpení přenášet na rodiče a dospělé obecně. Tím vzniká finální konflikt mezi dětmi a rodiči, popsaný ve Zjevení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *