Deepstate

Deepstate je vzletný název pro imaginární entitu

Vzdělaní lidé ze světa většinou věří, že zvláštní události působí jakási neviditelná entita s nejasnými motivy. Tuto entitu pojmenovali “deepstate”. Miliony lidí se snaží popisovat jak působí a dávají svědectví o nepochopitelných projevech totality a zvláštních vládních spiknutích, které bez jasného motivu mění staré pořádky.

Události nepůsobí imaginární “deepstate”, nýbrž je to moc Božího Díla klamu

Ve skutečnosti tito lidé popisují moc Božího Díla klamu. Toto mocné Dílo klamu je apokalyptická událost, neboli událost popsaná ve Zjevení. Přichází proto, aby se lidé co nepřijali lásku k Pravdě zamilovali do Bezzákonnosti a sami se odsoudili.

Pro všechny tyto jevy je klíčové, že výkonným nástrojem této moci je netělesná moc elektroniky a sítí internetu, tedy Obraz Šelmy – tedy obraz výkonné moci. Tento Obraz dostal svá ústa pomocí modly umělé inteligence (AI), která ohavně zpustoší prakticky vše, čím lidé oslavovali život a Boha. Tato Otřesná Ohavnost zpustošení se postaví tam, kde by být neměla, tedy do vlády. Tím bude moci být systém vlády na lidmi zcela Bezzákonný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *