Zapuzení manželovo lásky

Přirozený regulační mechanismus proti jednostrannému rozhodnutí muže

Aby nebyla žena odkázána na rozhodnutí muže pojmout jí za manželku, existuje v lidském srdci možnost nátlakem ukončit mužův zájem. Žena se pak může vydat někomu nebo “něčemu” pro ní výhodnějšímu. Toto je projev svévolnosti.

Tento akt nikdy není nic hezkého a většinou se pojí s ženiným tvrzením, že by s tímto mužem nebyla šťastná a nebo že se rozhodla se vydat jinému muži. Tím pro muže vytvoří situaci, přez kterou už dále nemá smysl jít.

I tato vztahová situace je věrným obrazem zrušení vztahu mezi Člověkem a Bohem, kdy člověk má právo Boží lásku odmítnout.

Zneužívání principu zapuzení manželovo lásky v Bezzákonnosti

Toto poznání v internetových citátech nenaleznete. Je samozřejmě před lidmi tajeno. Učení Bezzákonnosti určeno na likvidaci zrcadlení Boží lásky v lidech, tedy lásky otcovské a lásky manželovo. Proto jsou naukami Bezzákonnosti ženy silně nuceny vyvíjet na muže nesmyslný nátlak, aby jeho lásku ukončily.

Důvody a argumenty pro tento nátlak se ženy intenzivně učí z internetových citátů, magazínů a seriálů. Druhá Šelma tak ženy nutí, aby muže nekonečně pokoušely (shittest), vysmívali se jim.

Výsměch otcovské a manželovo lásce je ženská zbraň proti lidem

Ženy si rády užívají pocitu moci, který je zaplavuje když užívají právo k výsměchu otcovské a manželovo lásce. Satan tak ženy nutí, aby zapudily třeba i jediného muže v životě, který by miloval je i jejich děti. Ve většině případů se to povede, neboť odstoupení od Boha proběhne až do úplného konce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *