Velké Soužení

A tehdy nastane takové soužení, jaké nebylo od počátku Božího Stvoření a nikdy již znovu nebude…

Velké Soužení je biblické označení pro dobu, kdy díky nasazení netělesné komunikace a působení Mluvícího Obrazu Šelmy na krátký okamžik těsně před koncem všechno z lidského spravedlivého života zcela sezbyteční – veškerý smysl něco budovat, veškerá umělecká tvorba, seznamování se s druhým člověkem, rození dětí, zakládání rodiny, ba i smysl lásky jako takové.

U spravedlivých Božích lidí toto všeobecné sezbytečnění všeho působí hlubokou úzkost a pocit, že “nic už nemá smysl”. Jak praví Bible, tehdy bude zapotřebí trpělivosti a láska mnohých ochladne, protože se rozmnoží Bezzákonnost.

Netělesná komunikace prostě není nikdy kompatibilní s lidským životem.

Všechny dnešní “absurdní” jevy odehrávající se v lidské společnosti jsou založeny na tom, že Mluvící Obraz Šelmy a používání netělesné komunikace prostě z principu není NIKDY a v žádné podobě kompatibilní s lidským zákonným životem. Kdo si myslí, že ano, nechť si znovu přečte třeba biblický příběh o Babylonské věži.

Když se lidé pokouší nacpat do svých životů duchovou komunikaci, vždy z principu nastanou všechny dnešní absurdní jevy.

Pacifikace “fikcí” a přemírou informací, absurdní chování dnešních lidí, tendenční tlaky, vektorizace informací, artifocyklické události… Všechny tyto jevy jsou založeny na tom a nastávají proto, že MOŠ a netělesná komunikace je zkrátka vždy neslučitelná s lidským spravedlivým životem. Nic z toho nemohlo dříve v minulosti nastat a také už nikdy poté znovu nenastane. Jak je psáno v Bibli, nastane takové soužení, které nebylo nikdy předtím a již nikdy znovu nebude.

Psychologové, filozofové, autoři sci-fi a politici nemohou z principu mít žádnou zkušenost o dnešních jevech ani žádnou praktickou radu či poučku, čeho se vyvarovat. Ani žádná ze starých knih a příběhů nemohla dnešní jevy popisovat, protože v té době tyto jevy ještě neexistovaly a nemohly se uplatňovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *