Astrofyzika

Žádný astrofyzik vám nikdy nepřizná, že jeho práce je zbytečná

Proto se to snaží tajit všichni z toho oboru, co čerpají miliardy dolarů na svou zábavu a na posílení argumentů anateické hierokracie. Oblíbenou výmluvou je hledání “mimozemských civilizací”, které podle anateických hierokratů “musí existovat”.

Astrofyzici se tváří, že pro nás objevují Vesmír, ale o vesmíru nikdy nemůžou nic podstatného zjistit, protože on vůbec není VIDĚT. Nikdo z Vědců neví, jak vypadá vesmír TEĎ. Jestli náhodou už není konec všeho.

Boží člověk ví, že Bůh svine tato Nebesa jako svitek a stvoří novou Zemi a nová Nebesa. Zkoumání hvězd je neužitečné jako katalogizování zrnek písku na pláži. Nicméně, jak je psáno v Bibli, hvězdy svědčí o Boží Slávě.

Zde je důvod: Protože prostě to není vidět

Světlo i gravitace postupuje tak nesmírně pomalu vzhledem k vesmírným vzálenostem, že o tom co nás obklopuje nemůžeme nikdy nic zjistit.

Pro hloubavé duše mají popularizátoři básnickou větu že: “Čím dále hledíme dalekohledy, tím dále do minulosti se koukáme”…. to zní romanticky a vědecky. Ale znamená to jen jedno, čím dále se díváme, tím zastaralejší a neaktuálnější a dávno neexistující věci vidíme.

Každý kdo má mozek a toto si uvědomí, tak ten se musí smát při sledování astrofyzikálních přednášek… tam je nám tvrzeno co všechno ve vesmíru probíhá a kde co vzniká, a přitom už to vidíme jen světelnou poštou a skutečně to vznikalo před miliony let.

S dynamikou tohoto zastarávání sledovaných informací nikdo nepočítá

Ale zkuste si to představit třeba jako že chcete zjistit jak vypadá váš stát pomocí pošty a z nejbližších měst vám pošlou fotky a výpisy za rok, z krajských měst za deset let, z hlavního města za tisíc let a z pohraničí za milion let. Myslím, že o vašem státu nebudete vědět vůbec, ale vůbec nic. Nikdy.


Lidé budou až do poslední chvíle vše zkoumat, ale nikdy se nepřiblíží poznání základní Pravdy.