Pacifikace přemírou informací

Satanovo taktikou jsou lidské limity

Cestu k čemukoliv lze ztížit nebo téměř znemožnit tím, že hledajícímu poskytneme nepřeberné množství, byť i tematických informací. Pro hledajícího, který touží znát odpověď na jednoduché otázky, je pak skoro nemožné projít mnoho odstavců.

Satan dobře ví, že lidé mají kapacitní limity poznávání. Snadno lidi ošálí tak, že burcuje jejich vnitřní pýchu a nabídne jim ke studování obrovské množství materiálů toho, co se rozhodli “následovat”. Není v lidských možnostech probrat se veškerou problematikou lidských potyček a sporů, jejich názvoslovím, hierarchií, názory, činností.

Jednoduchým řešením je odmítnout jakékoliv články, kde se začínáme ztrácet v lidských pojmech handrkování a přetlačování názorů, takové jsou k ničemu. Taková učení zahoďte a otevřete si raději knihu Šalamounových přísloví, to bude váš duchovní život rozhodně budovat mnohem více.

Sezbytečnění tvorby díky působení AI

AI dokáže během vteřin hravě vygenerovat práci tisíců umělců, čímž sezbytečňuje tvorbu, která je nejzákladnějším projevem oslavy Božích věcí. Tato metrika sezbytečnění není zacílená na umělce, ale jejich konzumenty, o které je v mnoha oborech AI připraví pacifikací přemírou informací. Umělec, který maluje obrazy či píše příběhy, zůstane, ale AI dokáže za vteřinu vygenerovat tisíce obrazů a knih, takže koncový klient se utopí v přemíře informací. Jedním z mála uměleckých oborů, který AI nebude napodobovat a je tudíž proti AI odolný, je balet.