Projevy a důkazy vlády Obrazu

Situace na jaře 2023

Na jaře 2023 nalézáme obyvatelstvo země pod úplnou vládou Obrazu

Z nevinné hračky s nulovou důležitostí a důvěryhodností (sociální sítě internetu) se stává uctívaný pilíř veškerého šíření informací. Tím získává Obraz úplnou Moc podle definice toho, co pojem Moc znamená. Původní vědci a odborníci přestávají mít možnost cokoliv říci, lidé čtou jen to co chtějí číst a jsou unavení zjišťováním, zda je to pravda.

Politici a analytici doposud nespolupracující s Obrazem se stávají směšní a Obrazem zesměšňování, protože údajně ničemu nerozumí – což se lidem tak jeví. Velké redakce a novinářská práce ztratila smysl, jejich původní placení zaměstnanci musí zaujmout roli obránců toho původního světa před vládou Obrazu, aby si udrželi alespoň čtenáře toužící po iluzi světa před vládou Obrazu.

Hlasy předchozích odborníků z prostoru Obrazu mizí a jejich sebevědomé vystupování znalců běhu světa se mění v bědování že se vše pokazilo a že neví, kdo to způsobuje.

Veškeré informace mezi lidmi šířené Obrazem jsou řízené pouze emocionální tenzí a prakticky všechny jsou neověřitelné

Za úplnou nepravdivost informací nenese vůbec nikdo vůbec žádnou odpovědnost, Obraz je bezmezným šiřitelem klamu a nepravostí. Lidé neví co se děje stejně jako ve středověku, ale díky závalu nepravdivých a klamných informací mají pocit vysoké informovanosti. Každý si tak může podle neověřitelných zpráv budovat zcela vlastní názory. Přesně tak je to popsáno ve Zjevení.

Lidské šíření vlastních informací zkolabovalo

Veškeré placené redakce ztratily jakýkoliv kontakt s obyvatelstvem, protože je nikdo nepotřebuje. Informace které “někdo a kdykoliv” dává do Obrazu se okamžitě dostanou k lidem a ti si vyberou, co se jim chce číst.

Aby byly velké redakce plné placených lidi, musí se ZCELA přizpůsobit výše uvedeným skutečnostem. Musí přestat plnit svou původní roli, kterou lidmi žádanějším způsobem převzal Obraz, a musí vystupovat stylizovaně, jak to konzumenti obsahu očekávají. Většinou volí hru na fanatické obhájce systémové Šelmy, která je jediná povolena a pozor! – jako jediná dává smysl. Smysl podle původního světa bez duchové vlády Obrazu.

Lidé jsou nuceni přijmout své Znamení

Všechny teze a antiteze anateické hierokracie se lidem zamotávají do protichůdných názorů a Obraz drtivě nutí lidi k řešení těchto protichůdných otázek – aby si vybrali nějakou verzi. Kdokoliv to ovšem začne intenzivně řešit, toho zamotá do dalších protikladů.

Obraz vytvořil takové informační pole, ve kterém je a není pravdivá informace všechno. A tuto situaci bude nadále extremizovat.

Obraz nutí každého, aby se poklonil jeho MOCI

Obraz nutí všechny lidi, aby četli jeho obsah. Mohutně šíří zvěsti co kdo řekl, a pak se odkazuje na to, že to je pravda, protože to bylo na Obrazu. Když to tam není, tak řekne že už to bylo smazáno. Jedinou metrikou informace a jejího přijetí lidmi je tedy to, zda se lidem líbí, zda jim lechtá sluch. Člověk má možnost buď bezmezně Obrazu věřit, nebo pořád číst veškerý jeho obsah, což stejně nemůže stihnout, a sám jakoby něco prověřovat, což nelze.

Diskuze v kruhu přátel v reálném světě vážnou, neboť buď nastane hádka nebo každý má už posunutý úplně jiný názor. Podporovaný Obrazem je ale hlavně konflikt lidi mezi sebou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *