Základní klam všech lidí

Základem oklamání všech lidí je myšlenka, že biblické “nadpřirozené a podivné” události nastanou až někdy v budoucnu, protože údajně nyní používáme zcela racionální “ateistickou” realitu.

To je samozřejmě nesmysl, pravý opak je realitou. Vše co se odehrává je přesně popsáno v Bibli a velká většina zásadních věcí se už vyplnila, máme tu Druhou Šelmu a její mluvící Obraz. Většina se zamilovala do Bezzákonnosti a poslední nezávislí publicisti překotně popisují vládu Bezzákonného.

Toto oklamání má jasný popis v Bibli: “Cesta pravdy se ocitne v opovržení”, “všemi těmito divy a zázraky bude klamat ty, co míří do záhuby”. To jasně hovoří o účinném překrytí reality pomocí fikce sci-fi filmů a her.

Prakticky vše, co je v popkultuře častokrát ztvárněno jako film či “konspirační teorie” je překrytí skutečnosti fikcí. Tomuto krytí se říká kontrafake.

O žádné reálné věci nemohou lidé rozumně hovořit, protože si ji mnohokrát ztvárnili “pro zábavu” jako fikci, častokrát jako komedii. Tím je cesta k Pravdě utopena v opovržení.