Vzývání mrtvých – ohavnost před Bohem

Vzývání mrtvých – ohavnost před Bohem

“Nechte mrtvé oslavovat své mrtvé. Nikdo ze zemřelých se už nikdy nebude podílet na běhu světa…” To je jen nepatrný zlomek textů z Písma, které jasně zakazují jakoukoliv komunikaci s “mrtvými”. Žádná komunikace s mrtvými není možná. Pokud lidé na spiritistických seancích vyvolávají Duchy,  komunikují s nimi démoni, kteří mrtvé lidi znali  nebo vědí, co nám mají nalhat, abychom jim uvěřili. Démoni vyvolaní ke komunikaci při spiritistické seanci samozřejmě NEMUSÍ ŘÍKAT PRAVDIVÉ INFORMACE, říkají prostě to, co lidé potřebují slyšet, aby s nimi mohli démoni Manipulovat.

Vyvarujte se učení, která nabádají k vzývání mrtvých.
Je to vždy démonská past a tato učení jsou lidem nepřátelská a Bohu ohavná. Spiritizmus, vyvolávání “duchů”, tedy komunikace s démony, je vemi často provozován jako součást falešného “křesťanství”

Falešné křesťanství ignoruje Písmo Bible, a nahrazuje je vlastními nápady, které jsou démonické a bludné. Jednou z populárních lidských vymyšleností, které jsou tak příjemné na poslech, je takzvané “svatořečení”, kdy se sejde skupina lidí, a řeknou o někom, že je „svatý“ a že se s ním dá komunikovat a vzývat ho i po smrti. Démoni se radují, neboť získali další oklamané lidské duše, které budou chtít mluvit k sochám raději než k Bohu. Poté se připraví, a jsou pohotoví ke konání jakéhokoliv zlého, špatného a škodlivého díla, které lidi dovede k Božímu trestu a odsouzení.

Kde tedy jsou mrtví lidé

Mrtví lidé jsou již mimo náš Čas, v prostoru zvaném Podsvětí (Šeol, Hádes). Kontakt žijících lidí se zemřelými tedy není možný žádným způsobem.