Ultimátní ideologie

Ultimátní ideologie Anateické hierokracie

Tisíce komentátorů komentuje současné události a zamotávají se do jejich protichůdných tvrzení. Je to proto, že to ti moudří muži nechápou.

Skutečným důvodem proč se toto děje je především fakt, že díky elektronické komunikaci a elektronickým systémům které řídí lidi a zásobují je informacemi už vládnoucí lidé nepotřebují spolupráci s obyvatelstvem. Veškeré sledování, tvorbu názorů a ovládání lidí zpracovává elektronický aparát mnohem kvalitněji než tajné policie a lidové milice či něco takového. Nový digitální vládní aparát proto vykonává jen aspekt moci, nemusí se o obyvatele starat otcovským přístupem. Ožil nám tady systém moci, který už byl téměř mrtvý… tedy systém totalitní moci pomocí kolektivní viny a myšlenky, že jedna vláda lidem od této viny pomůže.

Toto dříve vykonávaly náboženské systémy vlády, a nyní zde máme kolektivní vinu za život v podobě “uhlíku” hrozícího pomstou nebes v podobě uhoření v klimatickém pekle, a nabídku na očištění z této viny pomocí úplné poslušnosti Systémové moci. Jako každá kolektivní vina, i tato nesmí mít řešení, jinak by ideologie nefungovala. U této totalitní ideologie je navíc jasně rétoricky patrné, že problémem je život lidí a problém by vyřešila likvidace lidí. Klimatická ideologie je tedy ultimátním a nejlepším systémem anateické ideologie, která kdy byla vymyšlena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *