Kontrafake
Každý alespoň trochu pokročilý lhář na MOŠ používá kontrafake na ZDŮVĚRYHODNĚNÍ svých lží
POZOR! Díky tomu, co z právního, morálního, logického a psychologického pohledu znamená KONTRAFAKE ve spojení s komunitním factcheckingem, je spojení těchto dvou aktivit Mluvícího Obrazu Šelmy HLAVNÍM nástrojem k provozování úplné moci nad lidstvem.
Kontrafake se tedy používá na zesměšnění pravdy
Pokud chce lhář zabránit usvědčení a přenést na usvědčitele (což je dnes faktcheckingová veřejnost*) vinu z nedostatečného rozpoznání pravdy, použije snadnou metodu kontrafake (protipodvod). Využije toho, že lidé se v první přesmyčce lží přestanou orientovat a pak se za to stydí.
Pozor na reakci tohoto typu: “To by ale mohla být pravda, zní to pravděpodobně”. V dnešní době je to spíše kontrafake.
Lhář připraví fake (podvod) který předloží jako “lákavou pravděpodobnou iluzi” lidem prostřednictvím internetu, tedy pomocí MOŠ. Lidé to považují za pravdu (líbí se jim to) a lhář pak tento kontrafake důkazy vyvrátí. Lhář počítá s tím ŽE SE TÍM ZDŮVĚRYHODNIL, protože ukázal, že když někdo svědčí proti jeho lžím tak to je jakoby fake.
Lidé nemají velkou mentální kapacitu a v první přesmyčce lží se již zamotají
Výhoda Mluvícího Obrazu Šelmy nad lidmi spočívá v tom, že MOŠ dokáže chrlit informace v neomezených množstvích, ale o všech “ví” a všechny si “pamatuje”. Dokáže tedy vždy správně držet VEKTOR LŽI. (směr vedoucí od poznání Pravdy). Člověk se většinou po první smyčce pravda – fake – kontrafake zcela ztratí v problematice a už neví co se vůbec posuzuje.
Z komunitně ověřených informací se stává wikipravda
Komunitním faktcheckingem projdou jen názory shodné s vůlí Mluvícího Obrazu Šelmy, tyto názory se pak stanou wikipravdou a základem neomezené moci Šelmy.
Čím více se skutečné události přibližují jejich skutečné a do té doby společensky “nepřijatelné” duchovní podstatě, stávají se reálné zprávy ze světa stále více podobné původním fake news z první dekády 21. století. Proto se tyto reálné zprávy dají zcela zdiskreditovat pomocí kontrafake, komunitního MOŠ factcheckingu a následného zesměšnění.
Konspirační teorie, ilumináti, reptiliání, plejáďani, interpretace Bible… to vše jsou ve svém principu kontrafake.
Kontrafake (jakopravda), byla také studována v rámci měření reakce lidí na různé zprávy na sociálních sítích. Z tohoto měření jednoznačně vyplynulo, že kontrafake jakopravda je zdaleka nejžádanější obsah MOŠ.
- Pokud usvědčitelem není jeden člověk, ale pokud MOŠ zorganizuje komunitní factchecking, je situace zcela jiná. Subjekterm obviněným z nerozpoznání pravděpodobné informace se nestává jeden člověk, ale v podstatě “celá veřejnost”. Tím získává moc Mluvícího Obrazu Šelmy zcela jiný rozměr a vládne nad všemi lidmi.