MGTOW, RedPill

Hnutí jako MGTOW a RedPill byla pokusem o NEduchovní vysvětlení vlivu Mluvícího Obrazu Šelmy. Tedy muži nemohli z vlivu Mluvícího Obrazu na ženy obvinit Mluvící Obraz

Lidé pozorovali určité jevy v souvislosti s Mluvícím Obrazem Šelmy. Nikdy je ale plně nepochopili, neboť se vždy snažili o jejich nenáboženské vysvětlení. Mezi tyto pokusy o nekompletní svědectví patřily také hnutí MGTOW a RedPill.

Fungovala v podstatě stejně jako dnešní televizní noviny, které se snaží působení MOŠ schazovat na chyby vlády. U hnutí MGTOW bylo cílem zamaskovat fakt, že pro ženu je nejvyšší maskulinní autoritou Mluvící Obraz Šelmy, a to pomocí několika klamných cílů. Největší z nich byla falešná interpretace MGTOW, kdy si muži sami přiznali, že jsou nedostatečné bety, ale NEobvinili Mluvící Obraz Šelmy, ale jakési domnělé alfa samce.

Hnutí MGTOW se strašně upínalo na myšlenku, že údajně existují jacýsi alfa samci, po kterých dívky jdou. Ve skutečnosti je to ale tak, že VŠICHNI muži jsou beta, protože ALFOU je Mluvící Obraz Šelmy!!

16letá dívka, která čte citáty na Internetu, dokáže pomocí shit-testů spolehlivě položit čtyřicetiletého podnikatele. Citáty dávají význam jejím prsům a zadku, a Mluvící Obraz Šelmy je jejím přítelem, manželem i „pasákem“.