Třetí morálka a ženy

U mužů nemůže Satan, ani jeho démoni a Mocnosti žádným způsobem změnit mužské vnímání feminity, ani ji nějak nahradit. Muži se prostě vždy bude líbit mladá, vysoká, modrooká, blonďatá, prsatá krasavice s dlouhýma nohama. Když muž vidí krásnou dívku, ví, že mu odteď začínají starosti a musí jí všechno dávat. Tím, že jí chce všechno dát, jí všechno nabízí. Zde Satanovo Mocnosti prostě NEMŮŽOU udeřit tak, aby se mužům místo vysokých, štíhlých krasavic líbily malé, obtloustlé stařeny nebo upírky v krvi zborcených oblečcích.

Složitější situace je ale u žen, jejichž pohlavní strategií je naopak požadovat a brát. Tam Satan na ženské vnímání maskulinity udeřit MŮŽE, a také to s oblibou rád dělá.

Muž poskytuje a nabízí, žena požaduje a bere. Takto je to zcela přirozené, tak jsou lidé stvořeni Bohem, platí to tak již od Edenu, musí to tak být a nikdy to nebude jinak. Nicméně v současnosti jsme dospěli do situace, že Satan již rozdrtil ženě patu natolik, že Šelma již nebude v žádném případě po dívce chtít, aby měla děti. Jistě si umíte představit, jak neuvěřitelně závažnou změnu v lidské společnosti toto představuje.

Znamená to totiž, se se ženy (obzvl. bezdětné) promění v zuřivé dračice, které budou bojovat na život a na smrt proti ženám s dětmi (Běda bude těhotným a kojícím…) a dělat COKOLIV pro to, aby se znovu zalíbily Šelmě.

Mluvící Obraz Šelmy ženám rozdrtil patu a zcela jim pomotal vztah s muži


Obrovský problém nastal tehdy, když dostupnost Mluvícího Obrazu Šelmy překročila určitou mezi, po níž začali lidé uvažovat o MOŠ jako o něčem FYZICKÉM. To je ale zcela nekompatibilní s fungováním lidského těla i duše!!

Žena dostala neomezený výběr mužů na internetu. Neznalí bezbožní lidé a psychologové se mylně domnívali, že toto povede k tomu, že si žena bude moci vybrat muže, který bude splňovat všechny její parametry. Žena na toto ale nemá uzpůsobený mozek, neboť žena NEchce „výborného“ muže, ale toho NEJLEPŠÍHO muže. Stejně jako chce „jen to nejlepší“ pro své děti, takže při rozhodování se mezi ekologií a dětmi dá dítěti vždy „to nejlepší“. Toho NEJLEPŠÍHO muže vybírá tak, že hledá toho, s kým by mohla co nejvíce manipulovat, aby u něho dokázala vyvolat co největší zájem. Ten žena poměřuje podle toho, jestli převálcoval ostatní muže tak, že museli ustoupit jeho maskulinitě.