Šarže vakcín

Převzato z Aeronetu, upraveno.

V posledních několika hodinách v Německu a už dokonce v celé Evropě a v USA začíná alternativní scénou otřásat video a informace z údajně sobotního vystoupení vrchní zdravotní sestry z fakultní nemocnice v Lublani. Odhalila, že minimálně ve Slovinsku probíhá očkování pomocí tří skupin vakcinačních lahviček, které se liší imatrikulačním sériovým číslem na výrobním a očkovacím štítku. Každá skupina má jiné látkové složení.

https://rumble.com/vpr34j-zdravotn-sestra-ze-slovinska-odhalila-okovn-placebem-a-dlen-vakcn-na-3-skup.html

Na konci videa je střih na jednání dolní komory britského parlamentu, kde bývalý britský ministr školství a dnešní poslanec Nadhim Zahawi hovoří o tom, že ve Velké Británii se dobrovolníci účastní klinické studie nové vakcíny Novax, ale velká část z nich se bude očkovat i placebo látkami, ale problém je v tom, že o tom nebudou vědět a jejich covidové vakcinační pasy je přesto budou oficiálně uvádět jako plně očkované. A to prý představuje hrozbu. Tento výrok britského poslance je nejvýbušnějším potvrzením slov slovinské vrchní sestry, že toto se opravdu děje.

Na internetu je dosud k dispozici jen velice krátký úsek přeložený do angličtiny, (ve videu výše přeložený do češtiny), zbytek tiskové konference je stále dostupný na Rumble jen ve slovinštině. Na oficiálních zdrojích není nic a sociální sítě pochopitelně začaly video s anglickým překladem zběsile a freneticky mazat naprosto ze všech zdrojů. Podle reakcí Google, Facebooku nebo Redditu a podle naprostého ticha na mainstreamu se dá usuzovat, že jde o největší skandál a mainstream teď přemýšlí, jaký přijmout damage control.

Vrchní sestra třískla dveřmi za kariérou a odhalila děsivé tajemství o třech skupinách očkovacích lahviček

Mnozí z nás takovou situaci již dlouho tušili, ale případ zdravotní sestry ve Slovinsku je něco jiného. Podle dostupných informací již před více jak dvěma měsíci dala vrchní sestra Univerzitního zdravotnického centra, Klinického centra v Lublani, která se zabývá podáváním lahviček s vakcínami a řídí očkování na klinice, výpověď a předstoupila před televizní kamery a vyndala lahvičky s vakcínami.

Shromážděným novinářům ukázala kódy na lahvičkách, přičemž každá z nich měla v kódu číslo 1, 2 nebo 3, a pak vysvětlila význam těchto čísel:

  • Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok
  • Číslo 2 je klasická mRNA genová terapie
  • Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny

O těch, kteří dostanou injekci z lahvičky, jejíž kód končí číslem 3, říká, že lidé, kteří je dostali, budou mít do 2 let rakovinu měkkých tkání. Kde získala tuto informaci, to nesdělila. Řekla, že byla osobně svědkem očkování všech politiků a potentátů, a že všichni dostali přípravek s číslem 1. Média ve Slovinsku dostala pokyn, aby tento příběh absolutně pohřbila, a nyní probíhají zuřivé snahy o zadržení této informace na celém internetu.

Pokud je pravda, co tvrdí slovinská sestra, že lahvičky s kódem 03 (nebo jen 3) obsahují RNA šroubovici s geneticky naroubovaným ONC genem, který startuje onkologické bujení po překódování proteinové báze adenoviru, potom by to znamenalo, že farmaceutické firmy testují na lidech onkologické geny s cílem posílení imunitní odezvy vakcín, což je nejděsivější praktika, která je mezi lékaři považována za vysoce nebezpečnou.

Myšlenka je přitom velice stará a pochází již ze 30. let minulého století, experimentoval s ní už Dr. Joseph Mengele, a to na vězních v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau. Onkologický gen ve ‚vakcíně‘ má za úkol nastartovat nezhoubný (benigní) nádor. Jakmile k tomu dojde, lidské tělo spustí poplach a vyburcuje imunitu k maximální odezvě a začne na onkogen útočit.