Novoevropané, konečné řešení evropské otázky, Kalergiho plán

Novoevropané je termín označující přistěhovalce z Afriky a Blízkého východu (v podstatě vždy vyznávajících islám), kteří hromadně proudí do Evropy, často nelegálně a ze zdevastovaných zemí (Libye, Somálsko, Afghánistán). Toto není náhoda, ale součást plánu na konečné řešení evropské otázky.

V současnosti se mnohé západní státy (např. Německo, Francie, Švédsko) potýkají s masovou migrací především muslimů ze zemí v severní a východní Africe (Libye, Somálsko) a na Blízkém východě (Irák, Sýrie, Afghánistán).

Evropští muži budou proti přesile milionů muslimských migrantů bezmocní díky vakcinaci (mnoho Evropanů na následky očkování smrtící genovou terapií přímo zemře, a ti, co přežijí, budou doživotně sterilizováni a tedy nebudou nikdy schopni mít děti), green dealu (který prosazuje mimo jiné i zákaz konzumace masa, mléka a dalších potravin bohaté na bílkoviny) a kulturní a společenské degeneraci femfašismem, LGBT a dalšími satanistickými ohavnostmi.

Průměrný Evropan v roce 2030 bude femfašismem, druhou morálkou, LGBT a green dealem zdegenerovaný sójový kluk, který díky vakcinaci mRNA genovou terapií bude sterilizován, tedy nebude moct mít žádné děti. Naproti tomu průměrný Arab nebo Afričan bude nejen schopný, ale i ochotný ve jménu alláha vraždit a bojovat, ať už rukama nebo s granáty, a bude mít deset synů, z nichž vyroste další generace džihádistů prosazující islámské právo šaría.

Cílem je úplné vyhubení či přinejmenším zotročení etnických Evropanů a jejich nahrazení Araby, Turky, Berbery, Somálci, Afghánci a dalšími muslimskými národy, které se satanistickým elitám díky jejich oddanosti islámské ideologii budou ovládat mnohem snáze, než vzpurní a vzdělaní Evropané. Tím se také celá Evropa a skrze ni i všechny muslimské země Afriky a Blízkého východu dostanou skrze vytvoření euroislámského chalifátu pod neomezenou moc mluvícího obrazu šelmy.

V současné době probíhá masová genocida na etnických Evropanech prostřednictvím mRNA genové terapie, která je v celé Evropské Unii záměrně lživě vydávána za očkování proti covidu-19!