Kult Václava Havla

V dnešní společnosti se běžně setkáváme s narativem, který hovoří o tom, jak hodní disidenti a kavárníci v čele s Václavem Havlem, bývalým a dnes již zesnulým prezidentem Československa a později České republiky, porazili ‚zlé‘ komunisty a konečně tu nastolili svobodu a demokracii.

Pravda o Václavu Havlovi

Citáty V. Havla o ‚pravdě a lásce‘ jsou neustále opěvovány a známy snad po celém světě. Samotný Havel měl však s těmito citáty společného asi tolik, jako má smrtící mRNA genová terapie společného s ‚vakcinací‘.

V televizi a médiích jsou vyvyšována pouze pozitivní (často navíc různě lživě překroucená) fakta o životě V. Havla, již se zde však nikdy nedozvíte, že:

1. Havel se založením Občanského fóra (pozdějšího ODS) podílel na velikém rozkrádání, které tu v 90. letech tato strana způsobila

2. Že omilostňoval vrahy, zloděje, tuneláře, násilníky a jiné spravedlivě odsouzené zločince a mnoho z nich tak mohlo vesele znovu páchat své zločiny

3. Že schvaloval ‚humanitární‘ bombardování Jugoslávie, ve kterém došlo mimo jiné k bombardování nemocnic, při kterém zahynulo mnoho dětí

4. Že byl závislý na alkoholu, denně vykouřil až padesát cigaret, sám žil nečistý, promiskuitní život a podváděl svou první manželku s Dagmar Veškrnovou

5. Že udržoval blízké styky s filantropem a multimiliardářem židovského původu Georgem Sorosem. Soros finančně podporoval V. Havla a všechny ostatní chartisty.

6. Že otec a strýc Václava Havla byli členem zednářské lóže ‚Bohemia‘, Rotary-klubu a financovali PEN-klub a nejrůznější sionistické organizace

7. Že Miloš Havel, strýc V. Havla, spolupracoval jak s SD a gestapem, tak později s StB

8. Že Václav Havel byl v roce 1968 při svém pobytu v USA zasvěcen do zednářské lóže Arthurem Millerem, Židem a bývalým americkým komunistou. Postupně se V. Havel stal zednářem 30. stupně.

Ovoce Václava Havla

Ovocem práce V. Havla a ovocem všech současných politických stran vycházejících z nebo orientovaných na ‚havlistickou‘ politiku (např. ODS, TOP 09) je promiskuita, progresivismus, liberalismus, cenzura svobody slova a život v totalitě pod záminkou domnělého boje s pandemií.

Toto ovoce nemá nic společného se skutečnou svobodou ani demokracií – nikoli tou falešnou ‚svobodou‘ a ‚demokracií‘, kterou se samotný Havel často oháněl řečmi o ‚pravdě‘ a ‚lásce‘. Vzhledem k výše uvedeným faktům se však jednalo o ‚kázání vody a pití vína‘, neboť je velmi odporné a pokrytecké, že o ‚pravdě‘ a ‚lásce‘ mluvil promiskuitní alkoholik, kuřák, vlastizrádce českého národa, zednář, globalista, spoluzakladatel mafie ODS a agent zahraničního vlivu, který byl Sorosem dosazen jako vůdce ‚sametové revoluce‘ v roce 1989, a který uděloval amnestie zločincům a veřejně schvaloval bombardování Jugoslávie, v němž zahynula řada nevinných lidí!

Závěr

Mnoho občanů České republiky má díky propagandě a překrucování a zamlčování faktů o Václavu Havlovi téměř až modlářské smýšlení o jeho osobě a životě. Havel je pro tyto lidi nedotknutelná modla, na kterou jim nikdo nesmí sáhnout a kterou nikdo nemá právo jakkoliv kritizovat. Ve skutečnosti byl Václav Havel globalista, sionista, zednář 30. stupně agent zahraničního vlivu, který dostal za úkol provést v Československu domnělou ‚sametovou‘ revoluci, ve skutečnosti jen převrat a předání moci mezi bývalými komunisty a nynějšími kavárníky.

https://www.facebook.com/aliancens/posts/1834769500074076/